PHILIPS DLP2357V/10 CAR CHARGERS
Общ преглед
ЗАРЯДНО ЗА АВТОМОБИЛ
ДВА ВХОДА
1 X USB 1.0A
1 X USB 2.1A
LIGHTNING КАБЕЛ В КОМПЛЕКТ
Основни характеристики
Бранд
Philips
Ревюта
Добави ревю
Описание на продукта
Подобни продукти
Виж повече
ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО
CANYON
CNS-CCA20B03 CAR CHARGER PD 30W
(0)
Код на продукта:
19.99 лв.
/
/
Добави
в количка
Сравни
Любими
Виж повече
ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО
XMART
QC3 CAR CHARGER 2USB3.0/PD36W
Добави
в количка
Любими
XMART
CAR CHARGER DUAL USB 2.4A BK
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "