| Стандарт за безопасност | Ece R129/03 |
| Група/ Възраст | Група 0+ (0-13 Кг) От 0 До 18 М |
| Система за захващане | Автомобилен Колан |
| Продукт | Кошница За Кола |
| Съдържание пакет | 1 Х Столче За Кола |
| Размер Дължина | 66 см |
| Предпазен колан | 3 - Точков |
| Позиция на монтиране | Обратно На Движението |
| Тегло | 3.5 кг |
| Размер Височина | 60 см |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Сив |
| Бранд | Cangaroo |
| Размер Широчина | 44 см |