| Стандарт за безопасност | Ece R44/ 04 |
| Група/ Възраст | Група I, Ii, Iii От 9-36 Кг, От 9 Месеца До 12 Години |
| Система за захващане | Посредством 3-Точковия Автомобилен Колан |
| Продукт | Столче За Кола |
| Съдържание пакет | |
| Размер Дължина | 55 см |
| Предпазен колан | |
| Позиция на монтиране | По Посока На Движението |
| Тегло | 9.8 кг |
| Размер Височина | 72 см |
| Материал | |
| Цвят | Сив |
| Бранд | Lorelli |
| Размер Широчина | 62 см |
Столче за кола Magic Premium e с многопозиционни коланчета и система за странична защита.Меката подложка на главата и на седалката осигурява максимална безопасност и комфорт за вашето дете. Характеристики- 3D разширяване в 3 позиции, посредством облегалката за глава; регулиране на облегалката за глава в 3 позиции; регулиране на седалката в 2 позиции; регулируеми обезопасителни колани в 3 позиции, посредством облегалката за глава; сваляща се тапицерия и лесен монтаж.