Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Максимално поддържано тегло | 15 кг |
| Серия | |
| Продукт | Трикола |
| Материал меки части | Текстил |
| Материал корпус | |
| Съдържание пакет | |
| Родителски контрол | |
| Размер Дължина | 93.5 см |
| Пол | Момичета |
| Тегло | 7.1 кг |
| Размер Височина | 96 см |
| Цвят | Розов |
| Възраст | Над 6 Месеца |
| Бранд | Byox |
| Размер Широчина | 50 |
Триколка Flexton от Byox е цялостно решение, създадено да съпътства детето от първите му разходки до увереното самостоятелно движение. Съчетавайки елегантен дизайн, висококачествени материали и многофункционалност 6 в 1, моделът предлага максимален комфорт при движение. С внимание към всеки детайл, Flexton осигурява плавен преход между различните етапи на развитие – от пълен родителски контрол до свобода и баланс, като същевременно гарантира безопасност и удобство във всяка ситуация. Flexton обединява стил, комфорт и интелигентна функционалност – създадена да следва развитието на детето и да носи увереност във всяко движение Продуктът отговаря на изискванията на европейски стандарт: EN 71-1 2-3.