или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставкаили за
на изплащане с 48 вноски
| Брой напитки | 4 |
| Система за автоматично почистване | |
| Капацитет на водния резервоар (L) | |
| Размери В/Ш/Д (см) | 44/24/36 |
| Продукт | Кафеавтомат |
| Мелачка | Метална |
| Функции | Работа Със Смляно Кафе И Кафе На Зърна |
| Резервоар за мляко | |
| Капацитет на отделението за кафе | 0.25 кг. |
| Система против котлен камък | |
| Налягане | 15 bar |
| Мощност(W) | 1450 |
| АКСЕСОАРИ | |
| Дисплей | |
| Цвят | Черен |
| Модел | Ecam290.61.b |
| Бранд | Delonghi |
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИНГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ЕЛИН ПЕЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛЕВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ АРЕНА
ТЕХНОМАРКЕТ СЛИВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ СМОЛЯН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
Magnifica Evo въплъщава опита на De'Longhi със своята модерна технология, автентични напитки и елегантен, черен, модерен дизайн. Сервирайте перфектното италианско еспресо и редица други кафе и млечни напитки, с 5 рецепти с едно докосване, достъпни чрез интуитивния цветен дисплей. Насладете се на копринено гладката текстура на плътна и кремообразна млечна пяна благодарение на изключителната система LatteCrema.

Винаги прясно смляно кафе за отличен вкус. Мелачката De'Longhi гарантира смилането и извличането на перфектния аромат в зависимост от избрания вид кафе. Нивото на смилане може да се регулира ръчно лесно, в зависимост от личния вкус и вида на избраното кафе.

Пригответе Вашата любима напитка само едно докосване на бутон.Интуитивен сензорен контролен панел с иконки, което прави работата с кафемашината изключително лесна. Персонални настройки за кафе от малко, средно до голямо кафе, силен или изключително фин аромат с избираема температура.

Автоматично еспресо De'Longhi ECAM 290.61.B с вградена мелница и капучино система ще приготви перфектната чаша кафе в уюта на вашия дом. Можете да приготвите кафе с натискането на един бутон и можете да го персонализирате точно според вашите изисквания.

Изключителната система LatteCrema допълва вашите напитки с дълготрайна гъста и кремообразна млечна пяна при правилната температура за вкусни резултати в чаша до последната капка. Насладете се на любимите си напитки, приготвени само с едно докосване. Богат избор на рецепти с едно докосване.

Всички кафеавтомати De’Longhi са проектирани да опростят процесите на почистване и поддръжка. Гарфата за мляко е лесна за разглобяване и всички компоненти могат безопасно да се почистват в съдомиялната. Инфузерът е разглобяем и позволява лесно почистване. Тавата за оттичане може да се постави в съдомиялната, за да се измие. Кафето за еспресо преминава през цикъла на самопочистване при всяко включване или изключване. Кафеавтоматът има автоматичен процес за отстраняване на котлен камък и се препоръчва да се използва само De’Longhi EcoDecalk. Decalcifier EcoDecalk е силен, бърз, органичен и съдържа само естествени съставки. За процеса на отстраняване на котлен камък добавете 100 мл разтвор EcoDecalk към резервоара за вода, долейте студена прясна вода и следвайте лесните инструкции, предоставени от кафеавтоматът. Водният филтър De’Longhi предпазва кафеавтоматът от образуване на варовикови отлагания и помага за премахване на замърсяванията от водата, подобрявайки вкуса на кафето. При нормални условия на употреба може да се използва 2 месеца, след което е необходимо да се смени с нов филтър, като по този начин се намалява честотата на декалцификация на кафеавтоматът.
| Тип | Автоматична |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Захранване | Мляно, На зърна |
| Употреба | Домашна |
| Тип напитка | Кафе, Еспресо, Капучино, Лате |
| Брой на приготвяните продукти | 4 |
| Система за мляко | Автоматична |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Ниво на смилане | 13 |
| Нива температура | 3 |
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Функции | Автоматично почистване, Програма за декалцифициране, Температурни настройки, Настройка на количеството кафе,Настройка на градусите на мелене, Настройка за нивото на кафе |
| Включени аксесоари | Измерете смляно кафе, Тест лента за твърдост на водата, EcoDecalk 100 мл декалцификатор |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1450 W |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Капацитет на воден резервоар | 1.8 л. |
| Капацитет на отделението за кафе | 250 гр. |
| Капацитет на контейнера за мляко | 220 мл |
| Капацитет на остатъчния контейнер | 14 |
| Ширина | 240 мм |
| Дълбочина | 360 мм |
| Височина | 440 мм |
| Тегло | 9.6 Kg |
| Максимална височина на чашата | 14 cm |