или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Клавиатура | Кирилизирана |
| Брой ядра | 8 |
| Опреснение на дисплея | 120Hz |
| Видеокарта модел | Intel Arc Graphics 130V |
| Видеокарта серия | Integrated |
| SSD | 1 Tb Nvme |
| RAM | 16 Gb |
| HDD | Няма |
| Продукт | Лаптоп |
| БАТЕРИЯ | 70 Wh |
| Портове | 1X Usb-A (Usb 5Gbps), Always On 2X Thunderbolt 4, With Usb Pd 45-65W And Displayport 2.1 1X Hdmi 1.4B 1X Headphone / Microphone Combo Jack (3.5Mm) 1X Microsd Card Reader |
| Процесор серия | Intel Core I5 |
| Touch screen | |
| Операционна система | Windows 11 |
| Тип памет | Ddr5 |
| Процесор модел | Intel Core Ultra 5 226V, 8C (4P + 4Lpe) / 8T, Max Turbo Up To 4.5Ghz, 8Mb |
| Диагонал на дисплея (inch) | 14 " |
| Цвят | Златист |
| Модел | Yoga 7 2-In-1 14Ill10 83Jq001Lbm |
| Бранд | Lenovo |
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТМ ПЛОВДИВ МАРКОВО ТЕПЕ