- MANTA HEKTOR SPK0804B160 AUDIO SYSTEM WITH BATTERY
Предлаган от Техномаркет
Код на продукта: 09242650
Последни бройки
Цена
Ограничена наличност
430.28 лв./ 220.00
на изплащане с 48 вноски
Научете повече
Купи с удължена гаранция и защита
Стандартна гаранция - 24месеца
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка
  • НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (RMS) 160W
  • МИКРОФОН ВКЛЮЧЕН В КОМПЛЕКТА
  • ФУНКЦИИ FM РАДИО, ЗАПИС, НЕЗАВИСИМ КОНТРОЛ НА ЗВУКА И МИКРОФОНА
  • 1X USB, 1X AUX, 2X 6.3 MM КОНЕКТОРА
  • ИЗДРЪЖЛИВОСТ НА МАТЕРИЯТА ДО 8 ЧАСА
Дистанционно управление
USB
Радио тунер
Носители за възпроизвежданеMp3
Мощност(W)160W
БАТЕРИЯ
Bluetooth
ЦвятЧерен
МоделHektor Spk0804B160 Audio System
БрандManta
TREVI XF 4400 DJ AUDIO SYSTEM
Виж повече
JBL PARTYBOX ENCORE 2 AUDIO SYSTEM
Виж повече
0% лихва