или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка



или за
на изплащане с 48 вноски
| Тип на дисплея | Super Retina Xdr Oled |
| Влагоустойчив | |
| Порт | Usb Type-C |
| Опресняване на дисплея | 60Hz |
| Бързо зареждане | |
| RAM | 6 Gb |
| Мобилна свързаност | 5G |
| eSIM | |
| Предна камера резолюция | 12Mp |
| Задна камера резолюция | 48Mp+12Mp |
| Предна камера | Единична |
| Задна камера | Двойна |
| Процесор брой ядра | 6 |
| Продукт | Мобилен Телефон |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, Gps, Nfc |
| Операционна система | Ios 17 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128Gb |
| Процесор | Apple A16 Bionic (4 Nm) |
| Резолюция | 1179 X 2556 |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.1 " |
| БАТЕРИЯ | 3349 mAh |
| Цвят | Розов |
| Модел | Iphone 15 |
| Бранд | Apple |
| Енергиен клас | B |
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БОТЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС 3
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИНГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
ТЕХНОМАРКЕТ ДОБРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ЕЛИН ПЕЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ КАРЛОВО
ТЕХНОМАРКЕТ КОСТИНБРОД
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕРНИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕТРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ПИРДОП
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛЕВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЪРВОМАЙ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ АРЕНА
ТЕХНОМАРКЕТ САМОКОВ
ТЕХНОМАРКЕТ СВИЩОВ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СЛИВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЛЮЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ НАДЕЖДА
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СТАРА ЗАГОРА 2
ТЕХНОМАРКЕТ ТРОЯН
ТЕХНОМАРКЕТ ТЪРГОВИЩЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ШУМЕН
ТЕХНОМАРКЕТ ЯМБОЛ
ТМ ПЛОВДИВ МАРКОВО ТЕПЕ