
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка



или за
на изплащане с 48 вноски
| Тип на дисплея | Super Retina |
| Влагоустойчив | |
| Порт | Usb Type-C |
| Бързо зареждане | |
| RAM | 8 Gb |
| Мобилна свързаност | 5G |
| eSIM | |
| Предна камера резолюция | 12Mp |
| Задна камера резолюция | 48Mp+12Mp |
| Предна камера | Единична |
| Задна камера | Двойна |
| Процесор брой ядра | 6 |
| Продукт | Мобилен Телефон |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G, 5G |
| Операционна система | Ios 18 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128Gb |
| Процесор | Apple A18 (3 Nm) |
| Dual sim | |
| Резолюция | 1179 X 2556 |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.1 " |
| БАТЕРИЯ | 3561 mAh |
| Цвят | Розов |
| Модел | Iphone 16 |
| Бранд | Apple |
| Енергиен клас | B |
ТЕХНОМАРКЕТ БАНСКО
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
ТЕХНОМАРКЕТ ЕЛИН ПЕЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ КОСТИНБРОД
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕРНИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛЕВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЪРВОМАЙ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ АРЕНА
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЛЮЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ТЪРГОВИЩЕ