или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка



или за
на изплащане с 48 вноски
| Тип на дисплея | Ltpo Super Retina Xdr Oled |
| Порт | Usb Type-C |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| Бързо зареждане | |
| RAM | 12 Gb |
| Мобилна свързаност | 5G |
| eSIM | |
| Предна камера резолюция | 18Mp |
| Задна камера резолюция | 48Mp+48Mp+48Mp |
| Предна камера | Единична |
| Задна камера | Тройна |
| Процесор брой ядра | 6 |
| Продукт | Мобилен Телефон |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G, 5G |
| Операционна система | Ios 26 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256Gb |
| Процесор | Apple A19 Pro (3 Nm) |
| Dual sim | |
| Резолюция | 2868 X 1320 |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.9 " |
| БАТЕРИЯ | 4832 mAh |
| Цвят | Сив |
| Модел | Iphone 17 Pro Max |
| Бранд | Apple |
| Енергиен клас | A |
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС 3
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ КАРЛОВО
ТЕХНОМАРКЕТ КОСТИНБРОД
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЪРВОМАЙ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ САНДАНСКИ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ШУМЕН