
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Honor |
| Модел | Honor 400 |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.55 " |
| Тип на дисплея | Amoled |
| Резолюция | 1264 X 2736 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256Gb |
| RAM | 8 Gb |
| Операционна система | Android |
| Задна камера | Двойна |
| Задна камера резолюция | 200Mp+12Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 50Mp |
| Процесор | Qualcomm Sm7550-Ab Snapdragon 7 Gen 3 (4 Nm) |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 5300 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 5G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G, 5G |
| Цвят | Златен |
| Влагоустойчив | |
| Бързо зареждане | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | A |
ТЕХНОМАРКЕТ БАНСКО
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС
ТЕХНОМАРКЕТ ДИМИТРОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ДОБРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ЕЛИН ПЕЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ ИХТИМАН
ТЕХНОМАРКЕТ КАРЛОВО
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕТРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ПИРДОП
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ САНДАНСКИ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СЛИВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ НАДЕЖДА
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ТРОЯН
ТЕХНОМАРКЕТ ШУМЕН