
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Oppo |
| Модел | A5 Pro |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.67 " |
| Тип на дисплея | Lcd |
| Резолюция | 1604 X 720 |
| Опресняване на дисплея | 90Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256Gb |
| RAM | 8 Gb |
| Операционна система | Coloros 15 |
| Задна камера | Двойна |
| Задна камера резолюция | 50Mp+2Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 8Mp |
| Процесор | Snapdragon® 6S 4G Gen 1 Mobile Platform |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 5800 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 4G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G, 5G |
| Цвят | Син |
| Влагоустойчив | |
| Зарядно в комплекта | |
| Бързо зареждане | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | A |
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИНГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ДУПНИЦА
ТЕХНОМАРКЕТ КЪРДЖАЛИ
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕРНИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛЕВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ САНДАНСКИ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ НАДЕЖДА
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ТРОЯН
ТЕХНОМАРКЕТ ШУМЕН
ТЕХНОМАРКЕТ ЯМБОЛ