
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Samsung |
| Модел | Samsung Galaxy A16 |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.7 " |
| Тип на дисплея | Super Amoled |
| Резолюция | 1080 X 2340 |
| Опресняване на дисплея | 90Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128Gb |
| RAM | 4 Gb |
| Операционна система | Android |
| Задна камера | Единична |
| Задна камера резолюция | 13Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 13Mp |
| Процесор | Mediatek Helio G99 |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 5000 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 4G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G |
| Цвят | Сив |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | B |
ТЕХНОМАРКЕТ АСЕНОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БАНСКО
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
ТЕХНОМАРКЕТ ДИМИТРОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ДОБРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ КАЗАНЛЪК
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕРНИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПИРДОП
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛЕВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ 2
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ АРЕНА
ТЕХНОМАРКЕТ САНДАНСКИ
ТЕХНОМАРКЕТ СВИЩОВ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СМОЛЯН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЛЮЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ТРОЯН
ТЕХНОМАРКЕТ ТЪРГОВИЩЕ
ТМ ПЛОВДИВ МАРКОВО ТЕПЕ