
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка



или за
на изплащане с 48 вноски
| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Samsung |
| Модел | Samsung A36 |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.7 " |
| Тип на дисплея | Super Amoled |
| Резолюция | 1080 X 2340 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128Gb |
| RAM | 6 Gb |
| Операционна система | Android |
| Задна камера | Тройна |
| Задна камера резолюция | 50Mp+8Mp+5Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 12Mp |
| Процесор | Android 15 |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 5000 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 5G |
| Свързаност | Bluetooth, , 3G, 4G, 5G |
| Цвят | Черен |
| Бързо зареждане | |
| eSIM | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | C |
ТЕХНОМАРКЕТ АСЕНОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БАНСКО
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БОТЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ДИМИТРОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ДОБРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ЕЛИН ПЕЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ КОСТИНБРОД
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПИРДОП
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ 2
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ АРЕНА
ТЕХНОМАРКЕТ САНДАНСКИ
ТЕХНОМАРКЕТ СМОЛЯН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ НАДЕЖДА
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СТАРА ЗАГОРА 2
ТЕХНОМАРКЕТ ТРОЯН
ТЕХНОМАРКЕТ ТЪРГОВИЩЕ