
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка



или за
на изплащане с 48 вноски
| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Samsung |
| Модел | A37 |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.7 " |
| Тип на дисплея | Super Amoled |
| Резолюция | 1080 X 2340 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128Gb |
| RAM | 6 Gb |
| Операционна система | Android |
| Задна камера | Тройна |
| Задна камера резолюция | 50Mp+8Mp+5Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 12Mp |
| Процесор | Exynos 1480 (4 Nm) |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 5000 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 5G |
| Свързаност | Bluetooth, Nfc, Gps, Wlan, 3G, 4G, 5G |
| Цвят | Зелен |
| Бързо зареждане | |
| eSIM | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | A |
ТЕХНОМАРКЕТ АСЕНОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БОТЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС 3
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИНГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ДИМИТРОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ДУПНИЦА
ТЕХНОМАРКЕТ КАЗАНЛЪК
ТЕХНОМАРКЕТ КАРЛОВО
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕТРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ПИРДОП
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ АРЕНА
ТЕХНОМАРКЕТ САМОКОВ
ТЕХНОМАРКЕТ САНДАНСКИ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СМОЛЯН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЛЮЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ТРОЯН
ТЕХНОМАРКЕТ ТЪРГОВИЩЕ
ТМ ПЛОВДИВ МАРКОВО ТЕПЕ