
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка



или за
на изплащане с 48 вноски
| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Samsung |
| Модел | Samsung A56 |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.7 " |
| Тип на дисплея | Super Amoled |
| Резолюция | 1080 X 2340 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128Gb |
| RAM | 8 Gb |
| Операционна система | Android 15 |
| Задна камера | Тройна |
| Задна камера резолюция | 50Mp+12Mp+5Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 12Mp |
| Процесор | Exynos 1580 (4 Nm) |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 5000 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 5G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G, 5G |
| Цвят | Зелен |
| Бързо зареждане | |
| eSIM | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | B |
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС 3
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ДИМИТРОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ИХТИМАН
ТЕХНОМАРКЕТ КЪРДЖАЛИ
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕРНИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ АРЕНА
ТЕХНОМАРКЕТ СЛИВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ НАДЕЖДА
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ЯМБОЛ