
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка



или за
на изплащане с 48 вноски
| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Samsung |
| Модел | Galaxy S26 Utra |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.9 " |
| Тип на дисплея | Dynamic Amoled 2X |
| Резолюция | 3120 X 1440 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 1Tb |
| RAM | 16 Gb |
| Операционна система | Android |
| Задна камера | Четворна |
| Задна камера резолюция | 200Mp+50Mp+50Mp+10Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 12Mp |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon® 8 Elite Gen 5 For Galaxy (3Nm) |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 5000 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 5G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G, 5G |
| Цвят | Лилав |
| Влагоустойчив | |
| Бързо зареждане | |
| eSIM | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | A |
ТЕХНОМАРКЕТ АСЕНОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИНГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ДУПНИЦА
ТЕХНОМАРКЕТ КАЗАНЛЪК
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕТРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СМОЛЯН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЛЮЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ТРОЯН