или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Xiaomi |
| Модел | Xiaomi 17 Ultra 5G |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.9 " |
| Тип на дисплея | Xiaomi Hyperrgb Oled |
| Резолюция | 2772 X 1280 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 512Gb |
| RAM | 16 Gb |
| Операционна система | Hyperos 3 |
| Задна камера | Тройна |
| Задна камера резолюция | 200Mp+50Mp+50Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 50Mp |
| Процесор | Snapdragon® 8 Elite Gen 5 Mobile Platform |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 6000 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 5G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G, 5G |
| Цвят | Черен |
| Влагоустойчив | |
| Бързо зареждане | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim |
ТЕХНОМАРКЕТ АСЕНОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ДУПНИЦА
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ