или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Xiaomi |
| Модел | Redmi 15C |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.9 " |
| Тип на дисплея | Ips Lcd |
| Резолюция | 1600 X 720 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128Gb |
| RAM | 4 Gb |
| Операционна система | Android 15 |
| Задна камера | Двойна |
| Задна камера резолюция | 50Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 8Mp |
| Процесор | Mediatelk Helio G81-Ultra Procesor |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 6000 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 4G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G |
| Цвят | Черен |
| Влагоустойчив | |
| Бързо зареждане | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | A |
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕРНИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛЕВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЛЮЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ТРОЯН