
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Xiaomi |
| Модел | Redmi Note 15 Pro+ |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.83 " |
| Тип на дисплея | Amoled |
| Резолюция | 2772 X 1280 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 512Gb |
| RAM | 12 Gb |
| Операционна система | 120Hz |
| Задна камера | Тройна |
| Задна камера резолюция | 200Mp+8Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 32Mp |
| Процесор | Snapdragon 7S Gen 4 (4 Nm) |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 6500 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 5G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G, 5G |
| Цвят | Син |
| Влагоустойчив | |
| Бързо зареждане | |
| eSIM | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | B |
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИНГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ДУПНИЦА
ТЕХНОМАРКЕТ КАЗАНЛЪК
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕТРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЛЮЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ