ТЕЛЕВИЗОР LG OLED55B43LA OLED SMART TV
Предлаган от Техномаркет
Код на продукта: 09222559
Последни бройки
Цена
Ограничена наличност
1,698.99 лв./ 868.68
на изплащане с 48 вноски
Научете повече
Енергиен клас
ag
G
Продуктов фиш
Диагонал на екрана (inch)
Купи с монтаж:
Без монтаж
Предварителен оглед и консултация за монтаж - телевизори
Научете повече
Купи с удължена гаранция и защита
Стандартна гаранция - 24месеца
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка
LG OLED55B43LA OLED SMART TV
  • 55"(139 СМ.) OLED SMART UHD ТЕЛЕВИЗОР
  • 55" (139 СМ.) РАЗМЕР НА ЕКРАНА
  • 3840 X 2160 4K ULTRA HD РЕЗОЛЮЦИЯ
  • α8 AI 4K ПРОЦЕСОР
  • AI SUPER UPSCALLING 4K
  • 100Hz ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА
  • DOLBY VISSION / HDR10 / HLG
  • ОС WEBOS24
  • AI SOUND PRO (VIRTUAL 5.1.2 UP-MIX)
  • MAGIC REMOTE CONTROL
  • HDMI X 4, USB X 2, BLUETOOTH v 5.0, Wi-Fi 5
  • ЗВУК 20W 2.0 КАНАЛА
  • ЕНЕРГИЕН КЛАС: G
LG OLED55B43LA OLED SMART TV
БрандLg
СерияB43La
ПродуктТелевизор
Цифров тунер
Качество на изображението4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)55 "