ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG QE-43Q67D QLED SMART TV
Предлаган от Техномаркет
Код на продукта: 09221876
Изчерпан
Енергиен клас
ag
F
Продуктов фиш
Диагонал на екрана (inch)
Купи с (5)
SAMSUNG HW-Q800T/EN SOUNDBAR
SAMSUNG HW-Q930C/EN SOUNDBAR
SAMSUNG HW-Q600C/EN SOUNDBAR
SAMSUNG HW-Q700D/EN SOUNDBAR
SAMSUNG HW-Q930D/EN SOUNDBAR
  • ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ : 4K QLED SMART TV
  • РАЗМЕР НА ЕКРАНА: 43" (109CM.)
  • РЕЗОЛЮЦИЯ : 4K ULTRA HD 3840 x 2160
  • Quantum Processor Lite 4K
  • 100% обем на цвета с Quantum Dot
  • 4K Upscaling
  • Dual LED
  • AirSlim
  • ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: Tizen
  • Wi-Fi, BLUETOOTH, HDMI, USB
  • ЦИФРОВ ТУНЕР: DVB-T2CS2
  • ЗВУК 20W, 2CH, Q-Symphony, OTS Lite
  • Adaptive Sound
  • Енергиен клас: F
ПродуктТелевизор
Цифров тунер
Качество на изображението4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)43 "