ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG QE-55S90D OLED SMART TV
Предлаган от Техномаркет
Код на продукта: 09222481
Изчерпан
Енергиен клас
ag
G
Продуктов фиш
Диагонал на екрана (inch)
Купи с (6)
SAMSUNG HW-Q800T/EN SOUNDBAR
SAMSUNG HW-Q930C/EN SOUNDBAR
SAMSUNG HW-Q600C/EN SOUNDBAR
SAMSUNG HW-Q700D/EN SOUNDBAR
SAMSUNG HW-Q930D/EN SOUNDBAR
SAMSUNG HW-S700D/EN SOUNDBAR
  • ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: 4K OLED SMART TV
  • РАЗМЕР НА ЕКРАНА: 55" (139 CM.)
  • РЕЗОЛЮЦИЯ: 3840 x 2160
  • Процесор на картината: NQ4 AI Gen2 Processor
  • OLED HDR+
  • Perceptional Color Mapping
  • Ultra Viewing Angle
  • Motion Xcelerator 144Hz
  • ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА : Tizen™
  • Wi-Fi, BLUETOOTH, HDMI x 4, USB x 2
  • OTS Lite
  • Adaptive Sound Pro
  • ЦИФРОВ ТУНЕР
  • ЗВУК 40W, 2.1 CH
  • Енергиен клас: G
БрандSamsung
СерияS90D
ПродуктТелевизор
Цифров тунер
Качество на изображението4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)55 "