65OLED718 OLED SMART GOOGLE TV
Предлаган от
Техномаркет
Код на продукта:
Документи за сваляне
Продуктов фиш.pdf
Изчерпан
Енергиен клас
a
g
G
Продуктов фиш
Диагонал на екрана (inch)
48 "
55 "
65
Сравни
Добави в любими
Купи с (1)
САУНДБАР
PHILIPS
TAPB405 SOUNDBAR
369.01 лв.
/
/
Добави
Общ преглед
PHILIPS 65OLED718 OLED SMART GOOGLE TV
65"(165 СМ.) OLED 4K Ambilight TV
РЕЗОЛЮЦИЯ 3840X2160
Видеопроцесор P5 AI perfect picture
A.I. PQ режим
Micro Dimming Perfect
3-странен Ambilight
Вграден Google Assistant
Google TV
HDMI X 4, USB X 3, Wi-Fi
Основни характеристики
Качество на изображението
4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)
65
Диагонал на екрана (см)
165
Технология
Oled
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Google Tv
Резолюция
3840X2160
Цвят
Сребрист
Серия
Oled718
Бранд
Philips
Енергиен клас
Ревюта
Добави ревю
Описание на продукта
Подобни продукти
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "