QE-65S90C OLED SMART TV
Предлаган от
Техномаркет
Код на продукта:
Документи за сваляне
продуктов фиш.pdf
Изчерпан
Енергиен клас
a
g
F
Продуктов фиш
Диагонал на екрана (inch)
55 "
65
Сравни
Добави в любими
Купи с (1)
САУНДБАР
SAMSUNG
HW-Q800T/EN SOUNDBAR
649 лв.
/
/
Добави
Общ преглед
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: 4K OLED SMART TV
РАЗМЕР НА ЕКРАНА: 65" (165 CM.) •
РЕЗОЛЮЦИЯ: 3840 x 2160
Quantum HDR OLED
Motion Xcelerator Turbo Pro
Anti reflection
Ultra viewing angle
OTS Lite
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА : Tizen™
Wi-Fi, BLUETOOTH, HDMI, USB
ЦИФРОВ ТУНЕР
ЗВУК 40W, 2.1 CH
Енергиен клас: F
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG QE-65S90C OLED SMART TV
Качество на изображението
4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)
65
Диагонал на екрана (см)
165
Технология
Oled
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Tizen
Резолюция
3840X2160
Цвят
Черен
Серия
S90C
Бранд
Samsung
Енергиен клас
Ревюта
Добави ревю
Описание на продукта
Подобни продукти
Виж повече
ТЕЛЕВИЗОР
QE-48S90D OLED SMART TV
(1)
Код на продукта:
Последни бройки
a
g
Продуктов фиш
1,484.47 лв.
Добави
в количка
Сравни
Любими
Виж повече
ТЕЛЕВИЗОР
QE-77S90D OLED SMART TV
(0)
Последни бройки
в количка
Любими
QE-50Q80D QLED SMART TV
UE-85DU7192 UHD SMART TV
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "