Ъглошлайф CROWN CT13497R-125 860 W, 11000 об/мин, 125 мм диск
Предлаган от Тулсистемс ЕООД
Код на продукта: 40000618
Цена
118.99 лв./ 60.84
Купи с удължена гаранция и защита
Стандартна гаранция - 36месеца
Начин на доставка:
Срок за доставка: 3 дни
  • Описание:
  • CROWN ъглошлайф е модерен, лесен за употреба и безопасен инструмент.
  • Тя позволява извършването на различни видове работа.
  • Рестартиращата система за защита ще направи вашата работа по-безопасна
  • Технически характеристики:
  • Мощност 860 W
  • Връзка на шпиндела M14
  • Диаметър на диска 125 мм
  • Тегло 2 кг.
ПродуктЪглошлайф
Мощност850 W
Тип захранванеМрежово
Диаметър диск125 мм
Съдържание пакет1 Х Ъглошлайф
Тегло2 кг.
БрандCron
Описание: CROWN ъглошлайф е модерен, лесен за употреба и безопасен инструмент. Тя позволява извършването на различни видове работа. Рестартиращата система за защита ще направи вашата работа по-безопасна Технически характеристики: Мощност 860 W Обороти 11000 об/мин Връзка на шпиндела M14 Диаметър на диска 125 мм Тегло 2 кг.