Ъглошлайф CROWN CT13500-230, 2200 W, 6500 об/мин, 230 мм диск
Предлаган от Тулсистемс ЕООД
Код на продукта: 40000619
Цена
169.00 лв./ 86.41
Купи с удължена гаранция и защита
Стандартна гаранция - 36месеца
Начин на доставка:
Срок за доставка: 3 дни
  • Описание:
  • Ъглошлайф Crown CT13500 е с мощност 2200 W и 230 мм диск.
  • Допълнителна ръкохватка е монтирана с 15 градосов ъгъл за по-удобна работа.
  • О-пръстен против теч на грес, увеличаващ живота на зъбната двойка.
  • Технически параметри:
  • Напрежение - 230 V ~ 50 Hz
  • Мощност 2200 W
  • Диаметър на диска - 230 мм
  • Връзка на шпиндела - М14
  • Тегло 5,4 кг
ПродуктЪглошлайф
Мощност2200 W
Тип захранванеМрежово
Захранващо напрежение230 V
Диаметър диск230 мм