Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Максимално поддържано тегло | 30 кг |
| Максимална височина на тротинетката | 81.5 см |
| Спирачна система | На Задното Колело |
| Продукт | Тротинетка |
| Минимална височина на тротинетката | 78.5 см |
| Материал рамка | Pp |
| Материал платформа | |
| Материал колела | Pu /полиуретан/ |
| Тип лагер | |
| Тегло | 2.7 кг |
| Цвят | Розов |
| За | Момичета |
| Бранд | Byox |