Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Максимално поддържано тегло | 50 кг |
| Максимална височина на тротинетката | 83 см |
| Спирачна система | На Задното Колело |
| Продукт | Тротинетка |
| Минимална височина на тротинетката | 68.5 см |
| Материал рамка | Pp |
| Материал платформа | |
| Материал колела | Предни Led/ Pu /полиуретан/ |
| Диаметър колела | 5 мм |
| Тип лагер | 608Zb |
| Тегло | 2.7 кг |
| Цвят | Сив |
| За | Момичета/ Момчета |
| Бранд | Byox |