Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Размер Ширина кормило | 40 см |
| Максимално поддържано тегло | 80 кг |
| Максимална височина на тротинетката | 88 см |
| Спирачна система | На Задното Колело |
| Продукт | Тротинетка |
| Минимална височина на тротинетката | 74 см |
| Материал рамка | Aluminum |
| Материал платформа | Покритие Против Хлъзгане |
| Материал колела | Pu /полиуретан/ |
| Диаметър колела | 145 мм |
| Тип лагер | Abec-7 |
| Съдържание пакет | Тротинетка |
| Тегло | 4.75 кг |
| Цвят | Син |
| За | Момчета |
| Бранд | Byox |