Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Размер Ширина кормило | 40 см |
| Максимално поддържано тегло | 100 кг |
| Максимална височина на тротинетката | 110 см |
| Спирачна система | На Задното Колело |
| Продукт | Тротинетка |
| Минимална височина на тротинетката | 90 см |
| Материал рамка | Aluminum |
| Материал платформа | Покритие Против Хлъзгане |
| Материал колела | Pu /полиуретан/ |
| Тип лагер | Abec-7 |
| Съдържание пакет | Тротинетка |
| Тегло | 6.25 кг |
| Цвят | Зелен |
| За | Момичета/ Момчета |
| Бранд | Byox |