Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Максимално поддържано тегло | 50 кг |
| Максимална височина на тротинетката | 77.5 см |
| Спирачна система | Задна Спирачка |
| Продукт | Тротинетка |
| Минимална височина на тротинетката | 64.5 см |
| Материал рамка | 3-Колесна Конструкция |
| Материал платформа | Противоплъзгащо Покритие |
| Материал колела | Pu Колела С Led Светлини |
| Тип лагер | Abec-7 |
| Съдържание пакет | |
| Тегло | 2.6 кг |
| Цвят | Син |
| За | Момчета |
| Бранд | Lamborghini |