Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Максимално поддържано тегло | 50 кг |
| Максимална височина на тротинетката | 77.5 см |
| Спирачна система | Задна Спирачка |
| Продукт | Тротинетка |
| Минимална височина на тротинетката | 64.5 см |
| Материал рамка | 3-Колесна Конструкция |
| Материал платформа | Противоплъзгащо Покритие |
| Материал колела | Pu Колела С Led Светлини |
| Тип лагер | Abec-7 |
| Съдържание пакет | |
| Тегло | 2.6 кг |
| Цвят | Жълт |
| За | Момичета/ Момчета |
| Бранд | Lamborghini |
Основни характеристики: • Официален лиценз от Lamborghini • 3-колесна конструкция за по-голяма стабилност • Гравитационно управление с интуитивно завиване чрез накланяне • PU колела с LED светлини (активират се при движение) • Лагери ABEC-7 за плавно и тихо каране • Задна спирачка за по-добър контрол и безопасност • Регулируема височина на кормилото (64.5-77.5) с TPR ръкохватки за стабилен захват • Широка платформа с противоплъзгащо покритие • Лека и устойчива конструкция (алуминий + PP) • Подходяща за деца над 3 години с максимално натоварване до 50 кг Комбинация от стабилност, контрол и атрактивен дизайн, създадена да осигури уверено и приятно каране. Произведена в съответствие с европейските стандарт: EN 71.