
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Honor |
| Модел | Honor 400 Lite 5G |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.7 " |
| Тип на дисплея | Amoled |
| Резолюция | 2412 X 1080 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256Gb |
| RAM | 8 Gb |
| Операционна система | Android 15 |
| Задна камера | Двойна |
| Задна камера резолюция | 108Mp+5Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 16Mp |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7025-Ultra |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 5230 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 5G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G, 5G |
| Цвят | Черен |
| Влагоустойчив | |
| Бързо зареждане | |
| eSIM | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | B |
ТЕХНОМАРКЕТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
ТЕХНОМАРКЕТ ДОБРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ДУПНИЦА
ТЕХНОМАРКЕТ КАЗАНЛЪК
ТЕХНОМАРКЕТ КОСТИНБРОД
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕТРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ПИРДОП
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛЕВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ 2
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ АРЕНА
ТЕХНОМАРКЕТ САНДАНСКИ
ТЕХНОМАРКЕТ СМОЛЯН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЛЮЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ НАДЕЖДА
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ЯМБОЛ
ТМ ПЛОВДИВ МАРКОВО ТЕПЕ