
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Honor |
| Модел | X5C Plus |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.74 " |
| Тип на дисплея | Tft Lcd Display |
| Резолюция | 720 X 1600 |
| Опресняване на дисплея | 90Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128Gb |
| RAM | 4 Gb |
| Операционна система | Android |
| Задна камера | Двойна |
| Задна камера резолюция | 50Mp+0.08Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 5Mp |
| Процесор | Mediatek Helio G81 (12Nm) |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 5260 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 4G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G |
| Цвят | Зелен |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | B |
ТЕХНОМАРКЕТ БАНСКО
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ДУПНИЦА
ТЕХНОМАРКЕТ ЕЛИН ПЕЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ КАЗАНЛЪК
ТЕХНОМАРКЕТ КАРЛОВО
ТЕХНОМАРКЕТ КОСТИНБРОД
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕРНИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ 2
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ САМОКОВ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СМОЛЯН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЛЮЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ НАДЕЖДА
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ШУМЕН
ТМ ПЛОВДИВ МАРКОВО ТЕПЕ