
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Motorola |
| Модел | Edge 70 |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.67 " |
| Тип на дисплея | Poled |
| Резолюция | 2712 X 1220 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 512Gb |
| RAM | 12 Gb |
| Операционна система | Android 16 |
| Задна камера | Двойна |
| Задна камера резолюция | 50Mp+50Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 50Mp |
| Процесор | Snapdragon® 7 Gen 4 |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 4800 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 5G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G, 5G |
| Цвят | Сив |
| Влагоустойчив | |
| Бързо зареждане | |
| eSIM | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | A |
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИНГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ КАЗАНЛЪК
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ШУМЕН