
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Motorola |
| Модел | Moto G17 Power |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.72 " |
| Тип на дисплея | Lcd |
| Резолюция | 2400 X 1080 |
| Опресняване на дисплея | 60Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256Gb |
| RAM | 8 Gb |
| Операционна система | Android 15 |
| Задна камера | Двойна |
| Задна камера резолюция | 50Mp+5Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 32Mp |
| Процесор | Mediatek Helio G81 |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 6000 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 4G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G, 5G |
| Цвят | Тъмно Синьо |
| Влагоустойчив | |
| Бързо зареждане | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | A |
ТЕХНОМАРКЕТ БАНСКО
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС 3
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИНГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
ТЕХНОМАРКЕТ ДОБРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ДУПНИЦА
ТЕХНОМАРКЕТ ИХТИМАН
ТЕХНОМАРКЕТ КАЗАНЛЪК
ТЕХНОМАРКЕТ КАРЛОВО
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕРНИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕТРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ПИРДОП
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ АРЕНА
ТЕХНОМАРКЕТ САМОКОВ
ТЕХНОМАРКЕТ САНДАНСКИ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СМОЛЯН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СТАРА ЗАГОРА 2
ТЕХНОМАРКЕТ ТРОЯН
ТЕХНОМАРКЕТ ТЪРГОВИЩЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ШУМЕН
ТМ ПЛОВДИВ МАРКОВО ТЕПЕ