
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Motorola |
| Модел | Мото G57 Power |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.72 " |
| Тип на дисплея | Ips |
| Резолюция | 2400 X 1080 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256Gb |
| RAM | 12 Gb |
| Операционна система | Android 16 |
| Задна камера | Двойна |
| Задна камера резолюция | 50Mp+8Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 8Mp |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6S Gen 4 |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 7000 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 5G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G, 5G |
| Цвят | Зелен |
| Влагоустойчив | |
| Бързо зареждане | |
| eSIM | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | B |
ТЕХНОМАРКЕТ АСЕНОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БАНСКО
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БОТЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС 3
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИНГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
ТЕХНОМАРКЕТ ДИМИТРОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ДОБРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ДУПНИЦА
ТЕХНОМАРКЕТ ИХТИМАН
ТЕХНОМАРКЕТ КАЗАНЛЪК
ТЕХНОМАРКЕТ КАРЛОВО
ТЕХНОМАРКЕТ КЪРДЖАЛИ
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕРНИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕТРИЧ
ТЕХНОМАРКЕТ ПИРДОП
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЪРВОМАЙ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ АРЕНА
ТЕХНОМАРКЕТ САМОКОВ
ТЕХНОМАРКЕТ САНДАНСКИ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СМОЛЯН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ MALL OF SOFIA
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЛЮЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СТАРА ЗАГОРА 2
ТЕХНОМАРКЕТ ТРОЯН
ТЕХНОМАРКЕТ ТЪРГОВИЩЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ШУМЕН
ТЕХНОМАРКЕТ ЯМБОЛ
ТМ ПЛОВДИВ МАРКОВО ТЕПЕ