ТЕЛЕВИЗОР LG OLED55G42LW OLED SMART TV
Предлаган от Техномаркет
Код на продукта: 09222067
Изчерпан
Енергиен клас
ag
F
Продуктов фиш
Диагонал на екрана (inch)
LG OLED55G42LW OLED SMART TV
  • LG OLED55G42LW OLED SMART TV
  • 55“(139 СМ) РАЗМЕР НА ЕКРАНА
  • 3840 X 2160 РЕЗОЛЮЦИЯ
  • ПРОЦЕСОР ALPHA 11 AI 4K
  • ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА WEBOS
  • ОПРЕСНЯВАНЕ 120Hz,VRR 144Hz
  • ТЕХНОЛОГИИ DOLBY VISION, HDR10, HLG
  • ТЕХНОЛОГИИ AI SOUND PRO, DOLBY ATMOS
  • ТЕХНОЛОГИИ BRIGHTNES BOOSTER
  • MAGIC REMOTE В КОМПЛЕКТА
  • ЕНЕРГИЕН КЛАС: F
LG OLED55G42LW OLED SMART TV
БрандLg
СерияEvo G4
ПродуктТелевизор
Цифров тунер
Качество на изображението4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)55 "