OLED65G42LW OLED SMART TV
Предлаган от
Техномаркет
Код на продукта:
Документи за сваляне
Продуктов фиш.pdf
Продуктов фиш.pdf
Изчерпан
Енергиен клас
a
g
F
Продуктов фиш
Диагонал на екрана (inch)
55 "
65
Сравни
Добави в любими
Общ преглед
LG OLED65G42LW OLED SMART TV
65“ (165 СМ) SMART OLED ТЕЛЕВИЗОР
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: OLED
РАЗМЕР НА ЕКРАНА 65" (165 СМ)
РЕЗОЛЮЦИЯ : 3840 x 2160
Alpha 11 AI Processor 4K
OLED Dynamic Tone Mapping Pro
Dolby Vision, HDR10, HLG
Режим картина
ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА 144Hz
• VRR 144Hz
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: webOS 24
HDMI : х 4
Основни характеристики
Качество на изображението
4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)
65
Диагонал на екрана (см)
165
Технология
Oled
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Webos
Резолюция
3840X2160
Цвят
Сребрист
Серия
Evo G4
Бранд
Lg
Енергиен клас
F
Ревюта
Добави ревю
Описание на продукта
Подобни продукти
Виж повече
ТЕЛЕВИЗОР
LG
OLED77M49LA OLED SMART TV
(0)
Код на продукта:
a
g
Продуктов фиш
/
/
Добави
в количка
Сравни
Любими
Виж повече
ТЕЛЕВИЗОР
OLED83G33LA OLED SMART TV
Последни бройки
Добави
в количка
Любими
43QNED80A3A QNED SMART TV
Последни бройки
799 лв.
75NANO80A3B NANOCELL AI SMART TV
75QNED85A3C QNED SMART TV
E
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "