или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с монтаж:
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка

или за
на изплащане с 48 вноски
| Продукт | Телевизор |
| Цифров тунер | |
| Качество на изображението | 4K Uhd |
| Диагонал на екрана (inch) | 43 " |
| Диагонал на екрана (см) | 109 см |
| Технология | Qled |
| Wi-Fi | |
| Смарт | |
| Операционна система | Tizen |
| Резолюция | 3840X2160 |
| Цвят | Черен |
| Серия | Qn90F |
| Бранд | Samsung |
| Енергиен клас | F |
ТЕХНОМАРКЕТ АСЕНОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БОТЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИНГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ДУПНИЦА
ТЕХНОМАРКЕТ ЕЛИН ПЕЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ ИХТИМАН
ТЕХНОМАРКЕТ КАЗАНЛЪК
ТЕХНОМАРКЕТ КАРЛОВО
ТЕХНОМАРКЕТ КОСТИНБРОД
ТЕХНОМАРКЕТ КЪРДЖАЛИ
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕРНИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПИРДОП
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ 2
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЪРВОМАЙ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ САНДАНСКИ
ТЕХНОМАРКЕТ СЛИВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ СМОЛЯН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ СТАРА ЗАГОРА 2
ТЕХНОМАРКЕТ ТРОЯН
ТЕХНОМАРКЕТ ТЪРГОВИЩЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ШУМЕН
ТЕХНОМАРКЕТ ЯМБОЛ