ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG QE-65Q60C QLED SMART TV
Предлаган от Техномаркет
Код на продукта: 09212894
Изчерпан
Енергиен клас
ag
E
Продуктов фиш
Диагонал на екрана (inch)
Купи с (1)
SAMSUNG HW-Q800T/EN SOUNDBAR
  • ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ : 4K QLED SMART TV
  • РАЗМЕР НА ЕКРАНА: 65" (165CM.)
  • РЕЗОЛЮЦИЯ : 4K ULTRA HD 3840 x 2160
  • Quantum Processor Lite 4K
  • Quantum HDR, Dual LED
  • Supreme UHD Dimming
  • 100% Color Volume
  • ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: TIZEN
  • Wi-Fi, BLUETOOTH, HDMI, USB
  • ЦИФРОВ ТУНЕР: DVB-T2CS2
  • ЗВУК 20W, 2CH, Q-Symphony, OTS Lite