QE-85Q60C QLED SMART TV
Предлаган от
Техномаркет
Код на продукта:
Документи за сваляне
Продуктов фиш.pdf
Изчерпан
Енергиен клас
a
g
F
Продуктов фиш
Диагонал на екрана (inch)
43 "
50 "
55 "
65
Сравни
Добави в любими
Купи с (3)
САУНДБАР
SAMSUNG
HW-Q800T/EN SOUNDBAR
649 лв.
/
/
Добави
САУНДБАР
SAMSUNG
HW-Q930C/EN SOUNDBAR
999 лв.
Добави
HW-Q600C/EN SOUNDBAR
498.99 лв.
Общ преглед
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ : 4K QLED SMART TV
РАЗМЕР НА ЕКРАНА: 85" (215 CM.)
РЕЗОЛЮЦИЯ : 4K ULTRA HD 3840 x 2160
Quantum Processor Lite 4K
Quantum HDR, Dual LED
Supreme UHD Dimming
100% Color Volume
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: TIZEN
Wi-Fi, BLUETOOTH, HDMI, USB
ЦИФРОВ ТУНЕР: DVB-T2CS2
ЗВУК 20W, 2CH, Q-Symphony, OTS Lite
Adaptive Sound
Енергиен клас: F
Основни характеристики
ТЕЛЕВИЗОР SAMSUNG QE-85Q60C QLED SMART TV
Качество на изображението
4K Uhd
Диагонал на екрана (inch)
85
Диагонал на екрана (см)
215
Технология
Qled
Wi-Fi
Смарт
Операционна система
Tizen
Резолюция
3840X2160
Цвят
Черен
Серия
Q60C
Бранд
Енергиен клас
Наличност по магазини
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
Ревюта
Добави ревю
Описание на продукта
Подобни продукти
Виж повече
ТЕЛЕВИЗОР
QE-85Q80D QLED SMART TV
(0)
Код на продукта:
Последни бройки
a
g
Продуктов фиш
в количка
Сравни
Любими
Виж повече
ТЕЛЕВИЗОР
QE-85QN95D NEO QLED SMART TV
Последни бройки
в количка
Любими
Телевизори
над 85 "
75 "_ 83 "
60 "_ 65 "
50 "_ 55 "
43 "_ 49 "
32 "_ 42 "
до 32 "