Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Продукт | Градинска Къща |
| Съдържание пакет | 1 Бр Детска Къща |
| Размер Дължина | 137.5 см |
| Пол | Момичета/ Момчета |
| Размер Височина | 110 см |
| Материал | Hemlock |
| Цвят | Син |
| Възраст | Над 3 Години |
| Бранд | Ginger Home |
| Размер Широчина | 103 см |
Детската дървена къща за игра GINGER HOME с кухня е функционална и стилна градинска къщичка, създадена за активна игра на открито, ролеви игри и развитие на детското въображение. Тя предоставя собствено пространство за игра, в което децата могат да „готвят“, да общуват и да създават свои малки приключения в двора или градината. Тази детска дървена къща за игра на открито разполага с вграден кухненски плот и аксесоари, които насърчават ролевите игри, социалното взаимодействие и самостоятелната игра. Реалистичният дизайн с врата и прозорци създава усещане за истинска къща и прави играта още по-вълнуваща и ангажираща. Изработена от качествена дървесина (ела) и устойчиви конструктивни елементи, детската къща GINGER HOME е предназначена за дългосрочна употреба на открито. Стабилната конструкция и теглото от 40.5 кг осигуряват сигурност и устойчивост по време на игра, дори при по-активни деца. С компактни и добре обмислени размери 110 × 103 × 137 см, къщичката предлага достатъчно пространство за комфортна игра на едно или няколко деца и е подходяща както за по-малки, така и за по-големи дворове и градини.