Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Продукт | Градинска Къща |
| Съдържание пакет | 1 Къща |
| Размер Дължина | 194 см |
| Пол | Момичета/ Момчета |
| Размер Височина | 210 см |
| Материал | Масивна Борова Дървесина |
| Цвят | Мноцогветен |
| Възраст | Над 2 Години |
| Бранд | Ginger Home |
| Размер Широчина | 229 см |