Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Продукт | Градинска Къща |
| Съдържание пакет | 1 Бр Детска Къща |
| Размер Дължина | 132.5 см |
| Пол | Унисекс |
| Размер Височина | 118 см |
| Материал | Борово Дърво |
| Цвят | Син |
| Възраст | Над 3 Години |
| Бранд | Ginger Home |
| Размер Широчина | 138 см |