Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:| Продукт | Градинска Къща |
| Съдържание пакет | 1 Бр Детска Къща |
| Размер Дължина | 144 см |
| Пол | Момичета/ Момчета |
| Размер Височина | 107 см |
| Материал | Борово Дърво |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | Над 3 Години |
| Бранд | Ginger Home |
| Размер Широчина | 90 см |
Създайте собствено пространство за игра и въображение в двора с детската дървена къщичка за игра на открито GINGER HOME – функционално и красиво решение за активна детска игра на чист въздух. Тази градинска къщичка за деца е проектирана да осигури безопасна, уютна и стимулираща среда за ролеви игри, социализация и самостоятелна игра. Подходяща е както за индивидуални занимания, така и за игра с приятели, братя и сестри. Нежната и модерна цветова комбинация зелено (baby green) и бяло придава свеж и хармоничен външен вид, който се вписва естествено във всяка градина или двор, без да нарушава общата естетика на пространството.