
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Motorola |
| Модел | Edge 50 Fusion |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.7 " |
| Тип на дисплея | Poled |
| Резолюция | 2400 X 1080 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256Gb |
| RAM | 8 Gb |
| Операционна система | Android 14 |
| Задна камера | Двойна |
| Задна камера резолюция | 50Mp+13Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 32Mp |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7S Gen 2 |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 5000 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 5G |
| Свързаност | Gsm/hspa/lte/5G |
| Цвят | Зелен |
| Бързо зареждане | |
| eSIM | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim |