
или за
на изплащане с 48 вноски
Купи с удължена гаранция и защита
Начин на доставка:
Доставка до адрес или офис на куриер:Безплатна доставка| Продукт | Мобилен Телефон |
| Бранд | Motorola |
| Модел | Moto G06 Power |
| Диагонал на дисплея (inch) | 6.88 " |
| Тип на дисплея | Lcd |
| Резолюция | 1640 X 720 |
| Опресняване на дисплея | 120Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256Gb |
| RAM | 4 Gb |
| Операционна система | Android 15 |
| Задна камера | Единична |
| Задна камера резолюция | 50Mp |
| Предна камера | Единична |
| Предна камера резолюция | 50Mp |
| Процесор | Mediatek Helio G81 |
| Процесор брой ядра | 8 |
| БАТЕРИЯ | 7000 mAh |
| Порт | Usb Type-C |
| Мобилна свързаност | 4G |
| Свързаност | Bluetooth, Wlan, Gps, Nfc, 3G, 4G |
| Цвят | Син |
| Влагоустойчив | |
| Бързо зареждане | |
| Пръстов отпечатък | |
| Dual sim | |
| Енергиен клас | A |
ТЕХНОМАРКЕТ АСЕНОВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БАНСКО
ТЕХНОМАРКЕТ БЛАГОЕВГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ БУРГАС
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА
ТЕХНОМАРКЕТ ВАРНА 2 ГРАНД МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ ВЕЛИНГРАД
ТЕХНОМАРКЕТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
ТЕХНОМАРКЕТ КОСТИНБРОД
ТЕХНОМАРКЕТ НЕСЕБЪР
ТЕХНОМАРКЕТ ПАЗАРДЖИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПАРК ЦЕНТЪР СОФИЯ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЕРНИК
ТЕХНОМАРКЕТ ПИРДОП
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛЕВЕН
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ
ТЕХНОМАРКЕТ ПЛОВДИВ КУКЛЕНСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ РИНГ МОЛ
ТЕХНОМАРКЕТ РУСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ САМОКОВ
ТЕХНОМАРКЕТ САНДАНСКИ
ТЕХНОМАРКЕТ СЕВЛИЕВО
ТЕХНОМАРКЕТ СМОЛЯН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЛЮЛИН
ТЕХНОМАРКЕТ СОФИЯ ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ
ТЕХНОМАРКЕТ ТРОЯН
ТЕХНОМАРКЕТ ТЪРГОВИЩЕ